Apie Promo Kit

Ši internetinė Promokit.lt svetainė pristato populiariausių ir žinomiausių Europoje verslo dalykinės ir laisvalaikio, reklaminės ir sportinės aprangos, krepšių bei rankinių, kepuraičių, kitų reikalingų aksesuarų ir atributikos gamintojų ir tiekėjų,  produkciją. Tai kokybiška apranga, skirta individualizuoti Jūsų menišku užrašu, vaizdu, ženklu, logotipu ar šūkiu. Promo Kit profesionalai visada Jums padės išsirinkti.  Sarašas nuolat papildomas naujais prekiniais ženklais.

aboutus2

kustomkitlogoKustom Kit apranga yra puikios kokybės, plataus modelių asortimento ir yra specialiai sukurta kasdieniam devėjimui, puikiai tinka individualiai spaudai ar marginimui. Nesenstančio stiliaus marškinėliai, palaidinės, marškiniai, polo marškinėliai, flyzai, bliuzonai, džemperiai ir striukės sukurti iš švelnių, šiuolaikinių audinių, madingų spalvų, visų dydžių iš subtiliai parinktų drabužių modelių moterims ir vyrams.

gamegearlogo

Gamegear yra sportiškas prekinis ženklas ir žymi naują sportinės komandinės aprangos stilių ir lygį. Tai išvaizdi, patogi ir turinti savo vertę komandinė apranga. Sportininkų ir atletų aprangos iš drėgmės ir šilumos kontrolės medžiagų Gamegear ir  Cooltex aprangų kolekcijoje pilnai patenkins net reikliausius poreikius.

cooltex

Tiek formularacinglogoCooltex varžybinė ir treniruočių sportinė, komandinė apranga ir tiek Formula Racing (auto ir moto sporto lenktynių dvasios įkvėpta) linijos komandinė apranga užtikrina, kad ir koks įvairialypis yra Jūsų sportas,  Gamegear drabužiai laukia Jūsų sportinio klubo ženklinimo.

 

 

bargear

 Bargear – stilingos, ir tuo pačiu funkcionalios uniforminės aprangos linija, specialiai skirta svetingumo, laisvalaikio ir paslaugų  industrijos darbuotojams. Apranga puikiai tinka paženklinti Jūsų baro, kavinės, restorano, klubo ar viešbučio logotipu ir šūkiu.

grizzlylogoKustom Kit, Gamegear ir Bargear gaminių prekiniai ženklai yra kokybės, pastovumo ir tikros vertės garantija. Telieka siekti pergalių, Promokit.lt pasirūpins, kad atrodytumėte puikiai. Promokit.lt atstovauja ir tiekia visų spalvų ir dydžių šių prekinių ženklų aprangos asortimentą tiesiogiai iš gamintojo. Dekoruojame pagal užsakovų poreikius spausdindami įvairiomis technologijomis.

Promo Kit komanda :  info@promokit.lt