Kaip užsakyti

Jei norite pasirinktą verslo kolektyvo, sportinę ar komandinę aprangą personalizuoti logotipu ar komandos pavadinimu bei rėmėjų logo ir šūkiais, Promo Kit kolektyvas visada pasirengęs Jums padėti. Aprangos ženklinimas ar spauda ant reklaminių drabužių, verslo kolektyvų ir sportinių komandų aprangos – mūsų specializacija. Nuo kompiuterinio paruošimo iki pilnai dekoruotos aprangos naudojant įvairiausias šiuolaikines spaudos technologijas.

Išsirinkite patikusį aprangos modelį, spalvą, dydį mūsų svetainėje. Aprangos pavyzdžius ir pasiuvimo kokybę galite įvertinti mūsų biure.

Mūsų svetainėje kiekvienas aprangos modelis turi savo aprašymą, kuriame jums tereikia suformuoti užklausą.  Keliems pasirinkto dydžio ir spalvos vienetams – dar kartą spustelėkite “Užklausti” – užklausos krepšelyje sumuosis.  Jei norite užklausti ženkliai didesniems kiekiams, tiesiog pasirinkite dydį ir spalvą vieną kartą,  o “Patvirtinime” matysite visas užklausas ir galėsite koreguoti kiekį. Būtinai užpildykite savo kontaktinių duomenų laukelius ir spustelėkite “Siųsti užklausą”.

Gamegear - sportinė ir komandinė apranga

Promo Kit komanda susisieks greičiau, jei siunčiamoje žinutėje nurodysite savo telefono numerį.  Gausite išskirtinį kainų pasiūlymą. Aptarus individualaus dekoravimo detales, užsakymai paprastai atlekami ne ilgiau kaip per 2 savaites.

Visada galite susisiekti telefonu ir gauti išsamią informaciją.  Musų kontaktai ir kaip mus rasti čia.

Užsakykite spaudą ant aprangos. Promo Kit  specialistai atliks  užrašų, vaizdų, logotipų, numerių bei kitų elementų profesionalų dizainą ir paruošimą spausdimui, parinks tinkamiausias technologijas. Jeigu jau turite aprangą, kurią norite individualiai dekoruoti, visada galite pasitarti  su Promo Kit studijos specialistais.

Daugiau informacijos apie vienetinius gaminius, atributiką ir suvenyrus bei kitas spaudos paslaugas ieškokite šioje mūsų svetainėje – PrintShop.Lt.

Susisiekime:

UAB Promo Kit
S.Žukausko g. 39
Vilnius LT-09130
Tel.: +370 5 233 7681
El. paštas: info@promokit.lt