Dizainas, spaudos ant aprangos ir reklamos paslaugos

Ką iš tikrųjų darome ir kokias paslaugas galime pasiūlyti mūsų užsakovams?

Galiausiai, mūsų darbas yra parinkti visiškai nedekoruotą drabužį ir uždėti ant jo logotipą, emblemą, numerį, vaizdą, žinutę ar šūkį.  Tokią nedekoruotą aprangą, kaip reklaminiai marškinėliai,  marškiniai, sportinė apranga, džemperiai ir bliuzonai, striukės ar kepuraitės - galime paversti individualia, spalvinga, aukštos kokybės Jūsų ar Jūsų įmonės reklama.

Kustom Kit apranga savaime puiki ir funkcionali.  O komandos pavadinimas, įmonės logo, prekiniai ženklai,  inicialai,  vardai, numeriai, reklaminiai šūkiai ir foto vaizdai, kiti individualūs elementai ar užrašai ant aprangos yra Jūsų komandos ar kolektyvo įvaizdis ir pirmasis įspūdis Jūsų klientų ar rėmejų akyse.

UAB Promo Kit siūlo ne tik puikios komandinės aprangos tiekimą, bet ir individualų spaudos ant  aprangos dizainą, ženklinimą ir dekoravimą, kokybiškas spaudos medžiagas ir spausdinimą vietoje.  Nuo paruošimo iki gatavo gaminio.

Noudojamos šiuolaikinės ir patikimos technologijos spaudai ant aprangos leidžia pagaminti net ir vienetą. Todėl Jūs visada galėsite papildyti jau  turimos sportinės ar komandinės aprangos komplektą.